telefon szybki kontakt:   tel. +48 698 610 320,   email: zuk@skutecznafirma.pl

Coaching / Coaching menedżerski

Coaching menedżerski
Coaching sprzedażowy
Coaching rozwojowy

Coaching menedżerski – dedykowany Menedżerom którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności kierownicze oraz dowiedzieć się w jaki sposób zarządzać talentami swoich Ludzi.

Coaching prowadzony jest przez Coacha/Praktyka, który podczas spotkań z Menedżerem pomaga mu zrozumieć i wybudować postawę nowoczesnego przywódcy, który łączy w sobie cechy Coacha, Menedżera zarządzającego sprzedażą i Naturalnego Lidera, który nie jest agresywny w zarządzaniu, potrafi inspirować i motywować swój Zespół do wytężonej pracy.

Jak przebiega proces ?

Zależnie od stopnia złożoności deficytów oraz obszarów do dalszego rozwoju jak również indywidualnych celów biznesowych i rozwojowych sesja coachingowa z Menedżerem może mieć charakter stacjonarny lub terenowy. Decyduje o tym każdorazowo Menedżer i Coach. W praktyce Coach umawia się z Menedżerem w danym dniu na konkretną godzinę i spędza z nim tyle czasu ile wspólnie zaplanują. Podczas pracy w biurze Menedżer oprócz realizacji priorytetów poświęca czas na rozmowę z Coachem oraz w zależności od zaplanowanych celów podczas pierwszej sesji otrzymuje niezbędna wiedzę. Podczas pracy w terenie Coach bierze udział wspólnie z Menedżerem w zaplanowanych spotkaniach. Po każdym spotkaniu oraz na koniec całego dnia wspólnej pracy udziela( w obydwu wariantach) Menedżerowi indywidualnej informacji zwrotnej, która jest osobistym, zrównoważonym feedbackiem. Menedżer wspólnie z Coachem planuje także konkretne cele operacyjne, które zgodnie z deklaracją będzie realizował w czasie. Realizacja celów będzie omówiona podczas kolejnej sesji.

Zadaj pytanie: zuk@skutecznafirma.pl

Nasi klieci
(c) Skuteczna Firma | Prawa zastrzeżone | Płock 2012 | Projekt i wykonanie: Bla-Art